Benefity jsou důležitou součástí mezd a výplat

Řidiči a řidičky kamiónů opravdu nejezdí se svými mnoha tunovými kolosy na výlety po Čechách, Moravě a Slezku. Nejezdí si v nich po Evropě užívat dovolenou. Vozí zboží pro každého z nás! Vozí potraviny, léky, stavební materiál, elektroniku, auta, dětské pleny, kojeneckou vodu… tedy témeř vše až na kabelky do Pařížské… Do toho neustále policejní kontroly, spousta různých předpisů, starost s tím, kam odstavit kamion na pauzu…. Je třeba aby i toto našim politikům došlo a nesebrali důležitou součást mezd a výplat – BENEFITY.

Během svém pracovního dne mají řidiči a řidičky kamiónů při své těžké profesi jedinečné výhledy na východ a západ slunce rovnou ze svojí “postele”.

ALE Odborový Svaz Dopravy nechce, aby toto byl jediný „benefit“,  který v těžké profesi řidiče/řidičky zůstane! DÍKY CHYSTANÉMU VLÁDNÍMU BALÍČKU!

PROTO JSME VE STÁVKOVÉ POHOTOVOSTI.

Podívejte se také, proč požadujeme navyšování zaručených mezd viz. tento článek