Jak se stát členem

Máte pocit, že nedostáváte za svou práci dostatečnou mzdu? Že nedokážete dostatečně prosazovat své pracovní a mzdové nároky, využijte možnosti a vyjednávejte se svým zaměstnavatelem kolektivně, právě díky Vašemu členství v odborech.

Máte pocit, že jsou porušována Vaše zaměstnanecká práva ale nejste právník, ať se můžete efektivně bránit? Máte možnost využít bezplatně právní zastoupení pro členy Odborového Svazu Dopravy při obhajování jejich oprávněných zájmů v pracovněprávních sporech.

Odborový Svaz Dopravy je, nezisková, samostatná, dobrovolná organizace sdružující své členy zejména z oboru dopravy (letecké, silniční, lodní, kolejové) a všech činností s nimi souvisejících za účelem ochrany jejich hospodářských a sociálních zájmů. Hlavní činností je prosazování a obhajování oprávněných požadavků svých členů, jejich zaměstnaneckých, mzdových, pracovních, sociálních zájmů a nároků, základních lidských práv a občanských práv.

Do odborů se vstupuje dobrovolně. Členství je výhradně Vaše svobodná vůle a zájem spolupodílet se na kolektivní ochraně Vašich práv před Vaším zaměstnavatelem.

Jestliže máte zájem o založení základní odborové organizace na svém pracovišti, obraťte se nás viz.kontakty, kde Vám pracovníci Odborového Svazu Dopravy pomohou se vším potřebným.

Odborový Svaz Dopravy zajišťuje se svými partnery pro registrované členy také Bonusový partnerský program.

cs_CZCzech