Nabídka ZO OSD ZDAR a.s.

Rekreace Velký Medér – Čalovo 2023

Publikoval(a) Marcela Suplinčáková dne

V rámci členství v Odborovém Svazu Dopravy můžete využít zvýhodněné rekreace v Velkém Medéru – Čalovo

Provozovatel:

ZO OSD ZDAR a.s. Žďár nad Sázavou

Oblast:

Velký Medér

NABÍDKA ODBOROVÉ REKREACE  ZO OSD
ZDAR a.s.
Žďár nad Sázavou

Velký Medér – Čalovo

Rekreační objekt se nachází ve slovenském městě Velký Medér, Hviezdoslavova 307.

Typ a kapacita objektu: 10 chatek s prostornými zastřešenými terasami, umístěné na soukromém oploceném pozemku o výměře cca 1 500 m2, vzdáleném cca 500 m od termálního koupaliště.

Z toho: 5 chatek se dvěma patrovými lůžky, ve dvou z nich možnost přistýlky až pro 2 osoby a  5 chatek s lůžkem – letiště pro 4 až 6 osob.

Vybavení chatek a sociální zařízení: Kuchyňská linka vybavená nádobím pro vaření a stolování pro 6 osob, lednice, dvouplotýnkový elektrický vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, jídelní stůl, židle, radiopřijímač. V každé chatce je rozvod vody i odpadu. Každá chatka má samostatné WC, umývárna je společná se sprchou na solární ohřev. Povlečení na lůžkoviny nutno mít vlastní.

Stravování: Možnost nákupu surovin v místních obchodech pro vlastní vaření v chatce, využití místních restaurací nebo využití celodenního stravování v areálu termálních lázní.

Doprava a parkování: Autobusové nádraží vzdáleno 1 km, vlakové 1,5 km, možnost parkování osobních automobilů v oploceném areálu u chatek.

Sport, zábava, relaxace: V termálním koupališti jsou 3 kryté a 3 venkovní bazény, vnitřní i venkovní tobogány, vířivky, sauna, masáže, solná jeskyně. V ubytovacím objektu je udržovaná travnatá plocha pro sportovní vyžití, venkovní krb s možností grilování a s posezením.

Tipy na výlety: Vodní dílo s elektrárnou Gabčíkovo – Nagymaros, možnost plavby lodí, Komárno, Dunajská Streda, Gyor, cykloturistika.

Ceník ubytování za 1 chatku na 1 týden:

červen5 400,- Kč včetně dopravy tam i zpět rekreantů ubytovaných v jedné chatce
3 000,- Kč s vlastní dopravou
červenec5 800,- Kč včetně dopravy tam i zpět rekreantů ubytovaných v jedné chatce
3 800,- Kč s vlastní dopravou
srpen3 800,- Kč doprava vlastní
září2 500,- Kč doprava vlastní

Doprava autobusem:

Odjezd autobusu ze Žďáru nad Sázavou z autobusového nádraží, stanoviště č.5 je vždy v sobotu v 6.00 h.
Odjezd z Velkého Medéru od rekreačního areálu je vždy v sobotu ve 12.00.
Po dohodě lze přistoupit na trase v Křižanově, ve Velkém Meziříčí, ve Velké Bíteši a v Brně.
Rekreaci možno objednat i pro větší skupiny, např. Sdružení seniorů, sportovců, apod.
V případě volné kapacity přepravních míst v autobusu, lze využít pouze dopravu: 600 ,– Kč za osobu jednosměrnou, 800 ,- Kč za osobu tam i zpět.

Doprava vlastní:

Je nutné se v daný den do 12-ti hodin hlásit u správce objektu, který předá klíče od chatek.

Chatky je nutné uvolnit poslední den pobytu do 10-ti hodin.

V případě zájmu, za příznivých klimatických podmínek, lze využít i víkendové pobyty mimo sezonu – chatky nejsou vytápěny. Cena víkendového pobytu mimo sezonu: 1 000,- Kč za chatku.

Objednávky rekreace:

731 076 940 Klára Vosmeková